Adolph Hess (Lucerna)
Dombrowski, Holger
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hobria Auktionshaus (Berlin)
Kennepohl Karl (1895-1958)
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Skarby
Sztuka indiańska
73 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21647 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20105 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 11156 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20045 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23265 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21628 (1 egz.)
Tyt. okł.: 47. Auktion vom 23.05. bis 24.05.2002
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18270 (1 egz.)
Alte Waffen + Militaria : Auktion, 24. November 1979. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1979. - 56 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 2 s.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12698 (1 egz.)
Alte Waffen, Militärwaffen : Auktion, 24. Juli 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 72 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 1 k.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9449 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12707 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16156 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17109 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19898 (1 egz.)
Münzen, Schmuck, Angebot
Tyt. okł.: Münzen, Schmuck, Angebot.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26398 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17101 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20361 (1 egz.)
Auktion 24 am 22. und 23. März 1999 im Mövenpick-Hotel [...], Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 1999. - 214 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [6] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 24 : [2] s. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11629 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20146 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19810 (1 egz.)