Nudelman Laszló
Rauch Hans Dieter
Węgry
węgierski
Benz, Leo (1906-1996)
Handelsgesellschaft für Historische Wertpapiere (Wien)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hermann
Kennepohl Karl (1895-1958)
László Nudelman (Budapeszt)
Medale węgierskie
Monety Azji
Monety skandynawskie
Monety węgierskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzen und Medaillenhandlung Stuttgart, Stefan Sonntag (Stuttgart)
S & M Myntauktioner (Sztokholm)
Skarby
Wendt-Numismatica (Wiedeń)
70 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20415 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 31728 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 23. Mai 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 80 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12706 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21595 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23265 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18265 (1 egz.)
Tyt. okł.: 47. Auktion vom 23.05. bis 24.05.2002
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18270 (1 egz.)
Słowniczek terminów niem.-ang. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19892 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8749 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24153 (1 egz.)
Auktion 49 im Maritim Reichshof [...] Hamburg [...] - 22. Mai 2003 [...] - 23. Mai 2003 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2003. - XV, [10], 376 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV. Notatki w tekście.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18264 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20414 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15009 (1 egz.)
Auktion 23 am 7. und 8. September 1998 im Mövenpick-Hotel [...], Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 1998. - 175 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [7] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 23 : [2] s. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11628 (1 egz.)
Münzkatalog zur 23. Auktion am 19. und 20. Mai 2000. - Leipzig : Leipziger Münzhandlung und Auktion Heidrun Höhn, 2000. - 342, [8] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Ergebnisliste : [8] s. ; 21 cm. Restantenliste : [2] s. ; 21 cm.
Bibliogr. s. [343-346]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11615 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Auktion 63 : 23./24. Februar 2012 in unseren Geschäftsräumen [...]. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2012. - 261 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und Rücklosliste 63. und 64. Auktion.
Tyt. okł.: China IV
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19439 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion am 22., 23. und 24. Februar 1978. - München : Gerhard Hirsch, 1978. - 88, [1] s., [22] s. tabl. ; 27 cm.
Na okł. podtyt.: "Katalog 109".
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14985 (1 egz.)