Rus Hubert (1962- )
Wenninger Alois
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sztuka prekolumbijska
Auktion Heinz Friedrichs (Rüsselsheim)
Beck, Albert M. (1937- )
Benz, Leo (1906-1996)
Berghaus, Peter (1919-2012)
Gysen, Philippe
Hagander, Julius (1925-2009)
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Köhlmoos, A.
Köhlmoos, Gerd
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Wendt-Numismatica (Wiedeń)
72 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17102 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktion 136
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15013 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18266 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 6141 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20161 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20287 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15014 (1 egz.)
Katalog zur 58. Auktion, 19.-20. Juni 2000. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 302 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. s. 294-298. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11534 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21592 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20148 (1 egz.)
Auktion 53 im Störtebeker-Haus [...] Hamburg [...] - 19. Mai 2005 [...] - 20. Mai 2005 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2005. - XVII, [11], 487 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18273 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19814 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19815 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8747 (1 egz.)
Münzkatalog zur 23. Auktion am 19. und 20. Mai 2000. - Leipzig : Leipziger Münzhandlung und Auktion Heidrun Höhn, 2000. - 342, [8] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Ergebnisliste : [8] s. ; 21 cm. Restantenliste : [2] s. ; 21 cm.
Bibliogr. s. [343-346]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11615 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16147 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20295 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28085 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28091 (1 egz.)