Stadler Michael
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Wiesbaden-Auktion Heinz Friedrichs (Wiesbaden)
Auktion Heinz Friedrichs (Rüsselsheim)
Auktionshaus Friedrichs (Rüsselsheim)
Braun Louis
Güstrow, K. W.
Hagander, Julius (1925-2009)
Joseph, Paul (1849-1923)
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Radeisen Heinz
Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sztuka prekolumbijska
Brema (okręg)
80 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17099 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17177 (1 egz.)
Auktions-Katalog : 52. Auktion vom 18.11. bis 19.11.2004. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2004. - XVIII, [10], 528 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Brak s. I-VIII. Notatki w tekście.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18272 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20276 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20161 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27964 (1 egz.)
Katalog zur 58. Auktion, 19.-20. Juni 2000. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 302 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. s. 294-298. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11534 (1 egz.)
Auktion 53 im Störtebeker-Haus [...] Hamburg [...] - 19. Mai 2005 [...] - 20. Mai 2005 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2005. - XVII, [11], 487 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18273 (1 egz.)
Auktion 55 im Störtebeker-Haus [...] Hamburg [...] - 18. Mai 2006 [...] - 19. Mai 2006 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2006. - XVII, [11], 478 s., [16] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18267 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17098 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19306 (1 egz.)
Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 18 - 19. April 1991. - München : Zisska & Kistner, 1991. - 208 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 17 : [20] s. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 8739 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12494/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12494/2 (1 egz.)
Münzkatalog zur 23. Auktion am 19. und 20. Mai 2000. - Leipzig : Leipziger Münzhandlung und Auktion Heidrun Höhn, 2000. - 342, [8] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Ergebnisliste : [8] s. ; 21 cm. Restantenliste : [2] s. ; 21 cm.
Bibliogr. s. [343-346]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11615 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20140 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28091 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Dział Sztuki Starożytnej sygn. III 16882 (1 egz.)