Rus Hubert (1962- )
Wenninger Alois
Ilisch Lutz (1950- )
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Münzhandlung Basel (Bazylea)
Besser, Rolf
Frühwald (Salzburg)
Galerie Rheinland - Ruth Müller (Solingen-Ohligs)
Hagander, Julius (1925-2009)
Koch, Gerd
Monety tureckie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Numisart - Roland Michel (Genewa)
Pielsticker, Heinz (1924- )
Rother, Gerhart (1924- )
Zuberbühler, Emil (1932-2014)
67 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17095 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15023 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktion 136
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15013 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046 (1 egz.)
Auktions-Katalog : 52. Auktion vom 18.11. bis 19.11.2004. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2004. - XVIII, [10], 528 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Brak s. I-VIII. Notatki w tekście.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18272 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19947 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15014 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18271 (1 egz.)
Auktion 55 im Störtebeker-Haus [...] Hamburg [...] - 18. Mai 2006 [...] - 19. Mai 2006 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2006. - XVII, [11], 478 s., [16] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18267 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17098 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19306 (1 egz.)
Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 18 - 19. April 1991. - München : Zisska & Kistner, 1991. - 208 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 17 : [20] s. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8739 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19919 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20140 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19946 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20115 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20114 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424 (1 egz.)