Bukowski Henryk (1839-1900)
Loostrom Ludvig (1848-1922)
Grigorova-Gencheva Valentina
Kleimeyer Christian
Richardsen Frank
Rus Hubert (1962- )
Saville Douglas
Wenninger Alois
Bomans E. B.
Ceramika artystyczna
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Kultura klasyczna
Bakker, Tom Willy
Bendig, Hanfried (1942- )
Braun Louis
Douglas Saville Numismatic Books (Reading)
Fichtel, H.
Finn, Hans-O. (1921-1999)
Galerie Rheinland - Ruth Müller (Solingen-Ohligs)
Gysen, Philippe
Güstrow, K. W.
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Monety niderlandzkie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Napoleon I (cesarz Francuzów ; 1769-1821)
Numismatik Lanz - Graz
Pauls Eugen (1951-2006)
Pielsticker, Heinz (1924- )
Poindessault, Bernard
Reformacja
Rzemiosło ludowe
Schulten, Wolfgang
Szkolnictwo wyższe
Wiesbaden-Auktion Heinz Friedrichs (Wiesbaden)
Wild Adolf (1921-2006)
Zuberbühler, Emil (1932-2014)
84 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17101 sygn. III 17101 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20143 sygn. III 20143, III 15069 sygn. III 15069 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20103 sygn. III 20103 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15021 sygn. III 15021 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20175 sygn. III 20175 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20294 sygn. III 20294 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19110 sygn. III 19110 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27963 sygn. II 27963 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 22127 sygn. III 22127 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17102 sygn. III 17102 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27966 sygn. II 27966 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20381 sygn. III 20381 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21662 sygn. III 21662 (1 egz.)
Katalog zur 49. Auktion, 15.-16. Juni 1999. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 344 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11528 sygn. III 11528 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17095 sygn. III 17095 (1 egz.)
Auktion 3 : 15.-16. März 2000, Haus Hagemeyer Singenstroth. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2000. - 288 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste (12 s.), Rücklosliste (4 s.).
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 11995 sygn. III 11995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15010 sygn. III 15010 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20146 sygn. III 20146 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20081 sygn. III 20081 (1 egz.)