Bukowski Henryk (1839-1900)
Loostrom Ludvig (1848-1922)
Richardsen Frank
Rus Hubert (1962- )
Wenninger Alois
Sweden
Swedish
Bomans E. B.
Ceramika artystyczna
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
Kultura klasyczna
Bakker, Tom Willy
Braun Louis
Fichtel, H.
Finn, Hans-O.
Galerie Rheinland - Ruth M├╝ller (Solingen-Ohligs)
Giessener M├╝nzhandlung Dieter Gorny (Monachium)
Gysen, Philippe
G├╝strow, K. W.
Hauck und Aufh├Ąuser Privatbankiers (Monachium)
Monety niderlandzkie
M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller (Kolonia)
Napoleon
Numismatik Lanz - Graz
Pauls Eugen (1951-2006)
Pielsticker, Heinz
Reformacja
Rzemiosło ludowe
Schulten, Wolfgang
Szkolnictwo wy┼╝sze
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
Wiesbaden-Auktion Heinz Friedrichs (Wiesbaden)
Wild Adolf (1921-2006)
Zuberb├╝hler, Emil
74 results Filter
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20143, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15069 (2 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17101 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15021
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20175 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20294
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27963 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20103 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22127
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17102 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27966 (1 egz.)
Autor: Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n. Auktion (54 ; 2010 ; Heidelberg)
Tytu┼é: Auktion 54 : 16.-17. November 2010 : [...] Der Europ├Ąische Hof, Hotel Europa [...] Heidelberg [...].
Wariant tytułu: 54. Münz-Auktion
Wariant tytułu: Vierundfünfzigste Münz-Auktion
Adres wydawniczy: Heidelberg : Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n, 2010.
Opis fizyczny: 388 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: We wsp├│┼épr. z Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, Mannheim.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 365.
Temat: Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n - aukcje - 2010
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 2010
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Temat: Waga - aukcje - 17-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20381
Autor: Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n. Auktion (63 ; 2014 ; Heidelberg)
Tytu┼é: Auktion 63 : 15.-16. Mai 2014 : Der Europ├Ąische Hof, Hotel Europa, Heidelberg [...].
Wariant tytułu: 63. Münz-Auktion
Wariant tytułu: Drittundsechszigste Münz-Auktion
Adres wydawniczy: Heidelberg : Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n, 2014.
Opis fizyczny: 454 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n - aukcje - 2014
Temat: Medale - aukcje
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Hasło dodatkowe: Heidelberger Münzhandlung Herbert Grün
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21662
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (16 ; 2012 ; Stuttgart)
Tytuł: Auktion 16 : 27. November 2012 in Stuttgart, Südwestbank / [Katalogbearb.: Heino Poley].
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2012.
Opis fizyczny: 223 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart) - aukcje - 2012
Hasło dodatkowe: Poley, Heino.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19110 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11528
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17095 (1 egz.)
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (3 ; 2000 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 3 : 15.-16. M├Ąrz 2000, Haus Hagemeyer Singenstroth.
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2000.
Opis fizyczny: 288 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste (12 s.), R├╝cklosliste (4 s.).
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2000
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11995 (1 egz.)
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (56 ; 2006 ; Hamburg)
Tytu┼é: Auktion 56 : 16. November 2006 [...] - 17. November 2006 [...] im St├Ârtebeker-Haus [...] Hamburg [...].
Wariant tytułu: Auktions-Katalog
Wariant tytułu: Auktion sechsundfünfzig
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium, 2006.
Opis fizyczny: 401 s. : il. (w tym kolor.) ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2006
Temat: Inkluzje w bursztynie - aukcje
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 18-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15010
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (127 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 127 : Mi./Do., 15./16. Oktober 2003 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb. Burkhard Schauer].
Wariant tytułu: Auktion 127
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2003.
Opis fizyczny: 286, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Medale rosyjskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 10-21 w
Temat: Monety rosyjskie - aukcje - 10-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20081
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20146 (1 egz.)