Bouvy Ghislain
Richardsen Frank
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzhandlung Basel (Bazylea)
Swiss Bank Corporation
Bakker, Tom Willy
Bismarck, Otto von (1815-1898)
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz, M.
Gysen, Philippe
Hagander, Julius (1925-2009)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Numismatik Lanz - Graz
Pielsticker, Heinz (1924- )
Plakiety niemieckie
Richter M. (1940-)
Rzeźba niemiecka
Suter, Peter Max (1926-1994)
Thys, Michel
Zierach, Johannes (1923-2011)
79 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19109 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17098 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 15. März 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 88 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12700 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15021 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27963 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17176 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21661 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21662 (1 egz.)
Katalog zur 49. Auktion, 15.-16. Juni 1999. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 344 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11528 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16890, III 20431 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17095 (1 egz.)
Auktion 3 : 15.-16. März 2000, Haus Hagemeyer Singenstroth. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2000. - 288 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste (12 s.), Rücklosliste (4 s.).
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21652 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20146 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20081 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25310 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18489 (1 egz.)