KONSUM-Briefmarken- und Münz-Auktion (Meiningen)
3 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 17599
Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; München)
Tytuł: Antike Münzen und Lots : Auktion 130 : Mo./Di., 8./9. März 2004 in den eigenen Geschäftsräumen / [Bearb.: Georg Morawietz].
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2004.
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20181 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17170