Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Bauss, Fritzotto (1918-1999)
Galerie Rheinland - Ruth Müller (Solingen-Ohligs)
Graner Werner (1921-)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Wyprawy krzyżowe
Zierach, Johannes (1923-2011)
80 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17109 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19107 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20028 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17954 (1 egz.)
Antiken : Auktion 254 am 13. Februar 2008. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 2008. - 53 s., 91 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Dział Sztuki Starożytnej sygn. III 16881 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17178 (1 egz.)
Katalog zur 41. Auktion, 11.-13. März 1998. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1998. - 327 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. s. 318-323. Indeks do aukcji 41 i 42.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20429 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20392 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18268 (1 egz.)
Auktion 51 im Maritim Reichshof [...] Hamburg [...] - 13. Mai 2004 [...] - 14. Mai 2004 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2004. - XVIII, [10], 526 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18269 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20179 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19816 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20416 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18357, III 20137 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20141 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20016 (1 egz.)