Richardsen Frank
Stoll Michael
Swedish
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
Hinterstoisser Josef
Kagerer, Herbert Josef
Monety indyjskie
M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller (Kolonia)
Reckmann, Lily
Sztuka staro┼╝ytna
Zentini, Kurt
74 results Filter
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (12 ; 1988 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : Auktion 12 : [...] 12. April und [...] 22. April 1988 im Hotel "Reichshof" [...].
Wariant tytułu: Auktion 12
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium, 1988.
Opis fizyczny: XI, 351 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. VI-XI.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 1988
Temat: Waga - numizmatyka - aukcje - 18-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27966 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17952/2 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17952/3 (1 egz.)
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (12 ; 2002 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 12 : 13. und 14. Mai 2002 - Ringhotel [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 12. Auktion
Wariant tytułu: Münzen und Banknoten
Adres wydawniczy: M├╝nster : Monasterium, 2002.
Opis fizyczny: 313 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: U góry okł.: "12. Auktion".
Temat: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr) - aukcje - 2002
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje
Temat: Plakiety - aukcje - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Autor: Graf Klenau. Auktion (198 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 12. September 1981.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau, 1981.
Opis fizyczny: 88 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1981
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9448 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12708 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17175
Autor: M├╝nzzentrum-Rheinland. Auktion (135 ; 2007 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 135 : 10. bis 12. Januar 2007.
Adres wydawniczy: Solingen-Ohligs : M├╝nzzentrum-Rheinland, 2007.
Opis fizyczny: 264 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: M├╝nzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs) - aukcje - 2007
Temat: Ikony - aukcje - 19 w
Hasło dodatkowe: Münzzentrum-Rheinland
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21651
Tytuł: Greek coins and numismatic literature : Auktion 12.
Adres wydawniczy: New York : Robert J. Myers, 1975.
Hasło dodatkowe: Robert J. Myers
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5795 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17952/1 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20138 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (188 ; 2010 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 188 : 11./12. M├Ąrz 2010 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb. Georg Morawietz, Martin Schulz].
Wariant tytułu: Auktion 188
Opis fizyczny: 262, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 10-21 w
Hasło dodatkowe: Schulz, Martin.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20282, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16887
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (225 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 225 am 12. und 13. Februar 2003.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2003.
Opis fizyczny: 50 s., 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 12 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 8 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 1 w. p.n.e
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 17 w
Temat: Sztuka staro┼╝ytna - aukcje
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (204 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 204
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 163, [13] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2012
Temat: Monety - islam - aukcje - 8-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 6 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20289