(83)
Richardsen Frank
Stoll Michael
Kagerer, Herbert Josef (1941-1998)
Monety indyjskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Wyprawy krzyżowe
86 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20378 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20419 (1 egz.)
Auktions-Katalog : 52. Auktion vom 18.11. bis 19.11.2004. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2004. - XVIII, [10], 528 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Brak s. I-VIII. Notatki w tekście.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18272 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17953 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20389 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18265 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21602 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20357 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20047 (1 egz.)
Katalog zur 41. Auktion, 11.-13. März 1998. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1998. - 327 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. s. 318-323. Indeks do aukcji 41 i 42.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11464 (1 egz.)
Katalog zur 46. Auktion, 09.-11. März 1999. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 464 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. s. 454-459. Indeks do aukcji 46 i 47.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11526 (1 egz.)
Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 11. Oktober 1991. - München : Zisska & Kistner, 1991. - 248 s. : il. ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 18 : [21] s. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8741 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20144 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20356 (1 egz.)