(197)
(197)
(192)
Stoll Michael
Autengruber Michael
Kleimeyer Christian
Otto Michael
Saville Douglas
(174)
Izrael
(193)
fiński
rosyjski
(149)
(113)
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Galerie Gerda Bassenge (Berlin)
Hagander, Julius (1925-2009)
Bendig, Hanfried (1942- )
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Bührmann T.
Douglas Saville Numismatic Books (Reading)
Feill, Antoine
Galerie Henneberg (Zurych)
Graner Werner (1921-)
Güstrow, K. W.
Joseph Hamburger - Münzenhandlung
Knaus Ludwig (1829-1910)
Koch Werner
Menzel, Adolph von (1815-1905)
Mikołaj I (cesarz Rosji ; 1796-1855)
Monety skandynawskie
(157)
(153)
(152)
(150)
(142)
(122)
(122)
(113)
(100)
(119)
197 wyników Filtruj
Coins and weigths : Auktion 1. - Tel Aviv : Agora, 1974. - s. ; cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5662 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktion 388
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15016 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17107 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27962 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20423 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20012 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15017 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6548 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 17952/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15455 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18352 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27932, II 29769 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20418 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20367 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 10640/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 17948/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 17949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20422 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 10720/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12493/1 (1 egz.)