Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Aukcja Sztuki Dawnej (192(429) ; 2016 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja sztuki dawnej : mistrzowie XVI-XVIII w. : 22 września (czwartek) godz. 19 : wystawa: 9-22 września 2016 [...] : miejsce aukcji i wystawy: Dom Aukcyjny Desa Unicum, Warszawa.
Wariant tytułu: Mistrzowie XVI-XVIII w.
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 2016.
Opis fizyczny: [192] s. : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 2016
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 16-18 w
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny "Desa Unicum"
ISBN: 978-83-65519-04-7
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22183 (1 egz.)