Akwarela polska
Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Aukcja Prac na Papierze ; (2015 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja prac na papierze : 25 czerwca 2015 (czwartek) godz. 19 : wystawa obiektów aukcyjnych: 16-25 czerwca 2015 [...] : miejsce aukcji i wystawy: Dom Aukcyjny Desa Unicum [...], Warszawa.
Wariant tytułu: Aukcja prac na papierze : Warszawa 25 czerwca 2015
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 2015.
Opis fizyczny: [129] s. : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Na druku kod aukcji: 368APP023.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 2015
Temat: Akwarela polska - aukcje - 19-21 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 19-21 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny "Desa Unicum"
ISBN: 978-83-64871-40-5
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21037 (1 egz.)