Akwarela polska
Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Aukcja Prac na Papierze ; (2015 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja prac na papierze : 17 września 2015 (czwartek) godz. 19 : wystawa obiektów: 3-17 września 2015 [...] : miejsce aukcji i wystawy: Dom Aukcyjny Desa Unicum [...], Warszawa.
Wariant tytułu: Aukcja prac na papierze : Warszawa 17 września 2015
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 2015.
Opis fizyczny: [125] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Na druku kod aukcji: 373APP024.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 2015
Temat: Akwarela polska - aukcje - 19-21 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny "Desa Unicum"
ISBN: 978-83-64871-45-0
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21258 (1 egz.)