Impexmetal
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (1999 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja obrazów z kolekcji Impexmetalu S.A. według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego].
Wariant tytułu: Aukcja Vickrey'a obrazów z kolekcji Impexmetalu S.A.
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1999.
Opis fizyczny: [36] s. : il. kolor. ; 23 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1999
Temat: Impexmetal - zbiory
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 20 w
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Rempex
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. II 25472 (1 egz.)