Autor: Warszawskie Centrum Numizmatyczne. Aukcja (70e ; 2018 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja nr 70e : sobota, 21 kwietnia 2018 r., 9.30-14.30, nr 1-549, 15.30-19.00, nr 550-919 / [opis przedmiotów, wycena i układ katalogu: Robert Buczak, Ryszard Kondrat, Marek Kondrat, Robert Buczak Jr].
Adres wydawniczy: Warszawa : Warszawskie Centrum Numizmatyczne, 2018.
Opis fizyczny: 152 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: ISSN: 1231-577X.
Temat: Warszawskie Centrum Numizmatyczne - aukcje - 2018
Temat: Banknoty polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert.
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert Jerzy (1954- ).
Hasło dodatkowe: Kondrat, Marek.
Hasło dodatkowe: Kondrat, Ryszard.
Hasło dodatkowe: Warszawskie Centrum Numizmatyczne
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23652 (1 egz.)