Autor: Warszawskie Centrum Numizmatyczne. Aukcja (68e ; 2017 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja nr 68e : sobota, 13 maja 2017 r. / [opis przedmiotów, wycena i układ katalogu: Robert Buczak, Ryszard Kondrat, Marek Kondrat, Robert Buczak Jr].
Adres wydawniczy: Warszawa : Warszawskie Centrum Numizmatyczne, 2017.
Opis fizyczny: 144 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: ISSN: 1231-577X.
Temat: Warszawskie Centrum Numizmatyczne - aukcje - 2017
Temat: Banknoty polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - 20 w
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert.
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert Jerzy (1954- ).
Hasło dodatkowe: Kondrat, Marek.
Hasło dodatkowe: Kondrat, Ryszard.
Hasło dodatkowe: Warszawskie Centrum Numizmatyczne
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22797