Autor: Warszawskie Centrum Numizmatyczne. Aukcja (63e ; 2016 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja nr 63e : sobota, 27 lutego 2016 r., 9.00-19.00, nr 1-960 / [opis przedmiotów, wycena i układ katalogu: Robert Buczak, Ryszard Kondrat, Marek Kondrat, Robert Buczak Jr].
Adres wydawniczy: Warszawa : Warszawskie Centrum Numizmatyczne, 2016.
Opis fizyczny: 140 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: ISSN: 1231-577X.
Temat: Warszawskie Centrum Numizmatyczne - aukcje - 2016
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - 20 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert.
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert Jerzy (1954- ).
Hasło dodatkowe: Kondrat, Marek.
Hasło dodatkowe: Kondrat, Ryszard.
Hasło dodatkowe: Warszawskie Centrum Numizmatyczne
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23654 (1 egz.)