Other collections
CD
Autor: Salon Antykwaryczny "Nautilus". Aukcja (16 ; 2007 ; Kraków)
Tytuł: Aukcja nr 16 [Dokument elektroniczny] : grafika, malarstwo, rysunek, gwasz : sobota, 19 V 2007, godz. 12.00, Restauracja "Miód i Wino" [...], wystawa przedaukcyjna 14 V - 19 V 2007, Salon Antykwaryczny Nautilus [...] / [oprac. Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski].
Wariant tytułu: Nautilus, Aukcja 16, 19 V 2007 - Grafika, wydawnictwa artystyczne, malarstwo
Cechy pliku: Dane tekstowe, dane graficzne.
Adres wydawniczy: Kraków : Salon Antykwaryczny Nautilus, cop. 2007.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm.
Uwaga: Wymagania systemowe: Czytnik płyt CD, Adobe Acrobat Reader.
Temat: Grafika - aukcje - 16-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Malarstwo - aukcje - 20 w. - dokument elektroniczny
Gatunek, rodzaj, forma: Dokumenty elektroniczne
Hasło dodatkowe: Maksymiuk, Michał.
Hasło dodatkowe: Marcinek, Roman (1962- ).
Hasło dodatkowe: Żywolewski, Maciej.
Hasło dodatkowe: Salon Antykwaryczny "Nautilus"
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 121 (1 egz.)