Mikołajczyk Agnieszka (1979- )
Kraków
Autor: Sopocki Dom Aukcyjny. Aukcja Dzieł Sztuki (2016 ; Sopot)
Tytuł: Aukcja dzieł sztuki : artyści krakowscy XX w. : 4 czerwca (sobota) 2016, godz. 17:00, Sopocki Dom Aukcyjny Kraków [...] : wystawa przedaukcyjna od 20 maja 2016 r. / [red. Agnieszka Mikołajczyk, Iwona Kozicka ; wstęp Iwona Kozicka].
Wariant tytułu: Artyści krakowscy XX w.
Adres wydawniczy: Sopot : Sopocki Dom Aukcyjny, 2016.
Opis fizyczny: 81, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Sopocki Dom Aukcyjny - aukcje - 2016
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-20 w
Temat: Rzeźba polska - aukcje - 21 w
Temat: Kraków - sztuka - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Kozicka, Iwona.
Hasło dodatkowe: Mikołajczyk, Agnieszka (1979- ).
Hasło dodatkowe: Sopocki Dom Aukcyjny
ISBN: 978-83-945050-1-1
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21969 (1 egz.)