Akwarela polska
Autor: Sopocki Dom Aukcyjny. Aukcja Dzieł Sztuki (2015 ; Sopot)
Tytuł: Aukcja dzieł sztuki : 28 listopada (sobota) 2015, godz. 17:00 w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego Galeria Sztuki Dawnej, Sopot [...] : wystawa przedaukcyjna: od 16 listopada 2015 r. w siedzibie SDA [...].
Adres wydawniczy: Sopot : Sopocki Dom Aukcyjny, 2015.
Opis fizyczny: 135, [10] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy niektórych notach. Indeks.
Temat: Sopocki Dom Aukcyjny - aukcje - 2015
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Akwarela polska - aukcje - 20 w
Hasło dodatkowe: Sopocki Dom Aukcyjny
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21374 (1 egz.)