Ubiór
Autor: Sopocki Dom Aukcyjny. Aukcja Varia (22 ; 2018 ; Gdańsk)
Tytuł: Aukcja Varia (22) : 7 kwietnia (sobota) 2018, godz. 17:00 w galerii Sopockiego Domu Aukcyjnego w Gdańsku [...] : wystawa przedaukcyjna od 23 marca 2018 r. [...] / [opracowanie katalogu: Roman Nielubszyc, Agnieszka Chrzanowska].
Adres wydawniczy: [Gdańsk] : Sopocki Dom Aukcyjny, 2018.
Opis fizyczny: 105, [6] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Sopocki Dom Aukcyjny - aukcje - 2018
Temat: Biżuteria - aukcje - 19-20 w
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 20-21 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - Polska - 18-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Ubiór - aukcje - Europa - 18-19 w
Hasło dodatkowe: Chrzanowska, Agnieszka (1975- ).
Hasło dodatkowe: Nielubszyc, Roman.
Hasło dodatkowe: Sopocki Dom Aukcyjny
ISBN: 978-83-65723-43-7
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 23452 (1 egz.)