Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (7 ; 2015 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 7 : sobota, 23 maja 2015 [...], Hotel WESTIN [...], Warszawa [...] / [opis przedmiotów: Jacek Michalski, Michał Niemczyk, Remigiusz Foriasz, Lech Kokociński].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2015.
Opis fizyczny: 286, [4] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: ISSN 2082-2340.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk (Warszawa) - aukcje - 2015
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e.-12 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-19 w
Temat: Monety europejskie - aukcje - 15-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Polska - 20 w
Hasło dodatkowe: Foriasz, Remigiusz.
Hasło dodatkowe: Kokociński, Lech (1944- ).
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21815