Tytuł: Aukcja 2 : 2 września 2017 godz. 10:30 : monety, medale, falerystyka, banknoty, bony i notgeldy, historyczne papiery wartościowe.
Adres wydawniczy: Warszawa : Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak, 2017.
Opis fizyczny: 100 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa) - aukcje - 2017
Temat: Medale polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23651 (1 egz.)