Autor: Desa Dzieła Sztuki i Antyki. Aukcja (153 ; 2016 ; Kraków)
Tytuł: Aukcja 153 : malarstwo, rysunek, grafika, rzemiosło : 11 czerwca 2016 r., o godz. 16:00 w Krakowie [...] / oprac. katalogu: Krzysztof Konieczny, Patrycja Gabryś-Dudziak, Jadwiga Oczko-Kozłowska, Anna Kozakiewicz, Aldona Sołtys, Katarzyna Kwatro-Woźniak.
Wariant tytułu: Malarstwo, rysunek, grafika, rzemiosło
Adres wydawniczy: Kraków : Desa Dzieła Sztuki i Antyki, 2016.
Opis fizyczny: 47, [1] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Zdublowane s. 17-24.
Temat: Desa Dzieła Sztuki i Antyki - aukcje - 2016
Temat: Ikony rosyjskie - aukcje - 18-19 w
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 17-20 w
Temat: Sztuka polska - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Konieczny, Krzysztof (1960- ).
Hasło dodatkowe: Gabryś-Dudziak, Patrycja.
Hasło dodatkowe: Oczko-Kozłowska, Jadwiga.
Hasło dodatkowe: Kozakiewicz, Anna.
Hasło dodatkowe: Sołtysówna, Aldona.
Hasło dodatkowe: Kwatro-Woźniak, Katarzyna.
Hasło dodatkowe: Desa Dzieła Sztuki i Antyki
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 21977 (1 egz.)