Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (11 ; 2017 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 11 : aukcja internetowa : 22 kwietnia 2017, Warszawa / [opis przedmiotów Jacek Michalski, Michał Niemczyk].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2017.
Opis fizyczny: 271, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk (Warszawa) - aukcje - 2017
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 12-21 w
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 22795