Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (50 ; 1990 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : kelten, griechen, römer, byzantiner : Auktion 50 : Mittwoch, 25. April 1990 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, cop. 1990.
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 15738, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18376