Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (13 ; 1975 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : kelten, griechen, römer, byzantiner : Auktion 13 : Dienstag und Mittwoch, den 29. und 30. April 1975 im Saal der Zunft zur Kämbel [...], Zürich.
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, cop. 1975.
Opis fizyczny: 104, [2] s., 43 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 55, 76.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1975
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Hasło dodatkowe: Bank Leu (Zurych)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18363