Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : kelten, griechen, römer : Auktion 59 : Dienstag, 17. Mai 1994 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Leu Numismatik Zurych - aukcje - 1994
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7315
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18371