2 wyniki Filtruj
Autor: Leu Numismatik Auktion (57 ; 1993 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : griechen, römer, numismatische Literatur : Auktion 57 : Dienstag, 25. Mai 1993 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Wariant tytułu: Antike Münzen, numismatische Literatur
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, cop. 1993.
Opis fizyczny: 178 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Temat: Leu Numismatik Zurych - aukcje - 1993
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6917 (1 egz.)
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18372