Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (20 ; 1978 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : griechen, römer, Literatur : Auktion 20 : Dienstag und Mittwoch, den 25. und 26. April 1978 im Savoy Hotel - Baur en Ville [...], Zürich.
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, cop. 1978.
Opis fizyczny: 84, [2] s., [15] k. tabl. (w tym 1 kolor.), 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1978
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18365