Monety Azji
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
5 results Filter
Autor: Graf Klenau. Auktion (85 ; 1973 ; München)
Tytuł: Militaria : 85. Auktion.
Adres wydawniczy: München : Graf Klenau, 1973.
Hasło dodatkowe: Graf Klenau
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. Kat. 4897 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24154 (1 egz.)
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (85 ; 2010 ; Zürich)
Wariant tytułu: 85. Auktion
Wariant tytułu: Fünfundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 85
Adres wydawniczy: Zürich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 496 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Uwaga: Tekst częśc. w jęz. ang.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 19-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28215, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26334 (2 egz.)
Autor: Tietjen+Co. Auktion (85 ; 2000 ; Hamburg)
Tytuł: Münzen und Medaillen, numismatische Literatur : 85. Auktion : 6. Dezember 2000 [in Hamburg, Hotel Europäischer Hof "Europazimmer"].
Wariant tytułu: Auktion 85
Adres wydawniczy: Hamburg : Tietjen+Co, 2000.
Opis fizyczny: 135, [1] s., [78] s. tabl. ; 25 cm.
Uwaga: Opis wg okł., tyt. na s. tyt.: "Auktion 85".
Temat: Tietjen+Co - aukcje - 2000
Temat: Biżuteria - aukcje
Temat: Grafika - aukcje
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje
Hasło dodatkowe: Tietjen+Co
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25309 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20417