Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Münzenauktion (82 ; 2008 ; Wien)
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)