Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Medale czeskie
5 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20012
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20426
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (66 ; 2006 ; Zürich)
Tytuł: Spezialsammlung Böhmen / Mähren : 66. Auktion : 6. September 2006 - Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: Collection Bohemia / Moravia
Adres wydawniczy: Zürich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2006.
Opis fizyczny: 220 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2006
Temat: Medale czeskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety czeskie - aukcje - 10-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24904 (1 egz.)
Autor: Heinz-W. Müller Münzenhandlung Auktion (66 ; 1990 ; Solingen)
Tytuł: Antike - Neuzeit : kelten, griechen, römer - byzantinische Bleisiegel, antike Objekte (ab Jungsteinzeit, Gläser); thematische Medaillen - u.a. Eisenbahn, Medaillen von Goetz, Wiener; deutsche Länder und Städte - Jülich-Berg, Köln, Lippe, Münster, Padeborn, Waldeck, Wied; Reichsmünzen - Kaiserreich, Wiemarer Republik : Auktion 66, 28.-29. September 1990.
Wariant tytułu: Auktion 66
Adres wydawniczy: Solingen : Heinz-W. Müller Münzenhandlung, 1990.
Opis fizyczny: 123 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Podkreśl. w tekście. - Brak s. 27-38.
Temat: Heinz-W. Müller Münzenhandlung Solingen - aukcje - 1990
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18465