Fichtel, H.
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Reformacja
11 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20389 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15069, III 20143 (2 egz.)
Auktion 51 im Maritim Reichshof [...] Hamburg [...] - 13. Mai 2004 [...] - 14. Mai 2004 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2004. - XVIII, [10], 526 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18269 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18468 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16204 (1 egz.)
Münzenauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzenauktion in Kassel".
W tekście notatki i podkreśl. J.J. Kołeckeigo.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17645 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14980 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24896 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26350 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 26907 (1 egz.)