Adolph Hess (Lucerna)
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Galerie Helbing (Monachium)
Hagander, Julius (1925-2009)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Joseph, Paul (1849-1923)
MGM Münzgalerie München
Müller, Roland
Szkło artystyczne
Sztuka bizantyńska
Tronnier, Hagen (1925- )
Znaczki pocztowe rosyjskie
62 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27959 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20416 (1 egz.)
Auktion 38 : [28 oktober 1989]. - Stockholm : Hirsch Mynt, 1989. - 86 s. : il. ; 25 cm.
Internationell Auktion
Tyt. okł.: "Internationell Auktion". Tyt. rozdz. także w jęz. ang.
Bibliogr. s. 5-8.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22272 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9169 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27958 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20107 (1 egz.)
Słowniczek terminów niem.-ang. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17399, III 19890 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20420 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12081 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11529 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9162 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20085 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20291 (1 egz.)
Münzen der Antike : Auktion 102 : 28. mai 2001 im Luitpoldblock - München [...]. - München : Numismatik Lanz, 2001. - 122, [4] s., 7 k. tabl. kolor., 48 s. tabl. ; 26 cm.
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17402 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23716 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16160, III 19891 (2 egz.)