Autor: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabrück)
Tytuł: Münzen aus der Welt der Antike : 168. Auktion : 12. März 2010, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Adres wydawniczy: Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung (Osnabrück) - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20358