Swedish
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller (Kolonia)
Bauss, Fritzotto
Galerie Rheinland - Ruth M├╝ller (Solingen-Ohligs)
Graner Werner (1921-)
Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
P├Âttickh von Pettenegg Gaston
Rudder, Bernhard de
Sztuka staro┼╝ytna
Zierach, Johannes
70 results Filter
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (13 ; 2002 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 13 : 24., 25. und 26. Oktober 2002 - Ringhotel [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 13. Auktion
Wariant tytułu: Münzen und Banknoten
Wariant tytułu: Einundzwanzigste Auktion
Adres wydawniczy: M├╝nster : Monasterium, 2002.
Opis fizyczny: 343 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: U góry okł.: "13. Auktion".
Temat: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr) - aukcje - 2002
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje
Temat: Plakiety - aukcje - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17109 (1 egz.)
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (13 ; 2012 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung Dr. W. Graner : Auktion 13 : 7. Mai 2012 in Stuttgart, Südwestbank / [Katalog: Heino Poley, Stefan Sonntag].
Wariant tytułu: Auktion 13
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2012.
Opis fizyczny: 113 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Graner Werner (1921-) - zbiory
Temat: Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart) - aukcje - 2012
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-19 w
Hasło dodatkowe: Poley, Heino.
Hasło dodatkowe: Sonntag, Stefan.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19107 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20028
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17954 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (254 ; 2008 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 254 am 13. Februar 2008.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachf., 2008.
Opis fizyczny: 53 s., 91 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium) - aukcje - 2008
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 13 w
Temat: Sztuka - aukcje - do 13 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Dział Sztuki Starożytnej sygn. III 16881
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17178
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17170
Autor: Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n. Auktion (52 ; 2009 ; Heidelberg)
Tytu┼é: Auktion 52 : 13.-14. November 2009 : [...] Der Europ├Ąische Hof, Hotel Europa [...] Heidelberg [...].
Wariant tytułu: 52. Münz-Auktion
Wariant tytułu: Zweiundfünfzigste Münz-Auktion
Adres wydawniczy: Heidelberg : Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n, 2009.
Opis fizyczny: 506 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: We wsp├│┼épr. z Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, Mannheim.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 419.
Temat: Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n - aukcje - 2009
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 2009
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - 19-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20429
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (192 ; 2010 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 192 : 13. Oktober 2010 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb. Georg Morawietz et al.].
Wariant tytułu: Auktion 192
Opis fizyczny: 193, [6] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 1-21 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Temat: Waga - aukcje - 18-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20392
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (41 ; 1998 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Katalog zur 41. Auktion, 11.-13. M├Ąrz 1998.
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 1998.
Opis fizyczny: 327 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 318-323. Indeks do aukcji 41 i 42.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 1998
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11464
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18268
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18269
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (125 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Hochwertige antike M├╝nzen : Auktion 125 : Montag, 13. Oktober 2003 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb.: Georg Morawietz].
Wariant tytułu: Auktion 125
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2003.
Opis fizyczny: 150, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 11 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20179 (1 egz.)
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (12 ; 2002 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 12 : 13. und 14. Mai 2002 - Ringhotel [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 12. Auktion
Opis fizyczny: 313 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: U góry okł.: "12. Auktion".
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17108 (1 egz.)
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (28 ; 2010 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 28 : 13. Dezember 2010 [...] Ringhotel Haus Eggert [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 28. Auktion : Münzen und Banknoten
Wariant tytułu: Achtundzwanzigste Auktion : Münzen und Banknoten
Adres wydawniczy: M├╝nster : Monasterium, 2010.
Opis fizyczny: 294, [2] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr) - aukcje - 2010
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Monety - aukcje - 1-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 20 w
Temat: Plakiety - aukcje - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20416 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (225 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 225 am 12. und 13. Februar 2003.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2003.
Opis fizyczny: 50 s., 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 12 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 8 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 1 w. p.n.e
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 17 w
Temat: Sztuka staro┼╝ytna - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20137, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18357 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20016