Richardsen Frank
Stoll Michael
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hinterstoisser Josef
Kagerer, Herbert Josef (1941-1998)
Monety indyjskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
74 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27966 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17952/2 (1 egz.)
Landkarten : Auktion 12/3. - München : Zisska & Kistner, 1988. - s. ; cm + Ergebnisliste.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17952/3 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20378 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9448 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12708 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17175 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21651 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5795 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17952/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20138 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20358 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16887, III 20282 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19816 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20132 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19962 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20289 (1 egz.)