16 results Filter
Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Aukcja Bi┼╝uterii (2013 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja biżuterii : Dom Aukcyjnmy Desa Unicum, Warszawa [...], 23 kwietnia (wtorek) 2013, godz. 19.00 ; wystawa obiektów aukcyjnych 5 kwietnia - 8 kwietnia 2013, Desa Biżuteria, Galeria Biżuterii Dawnej, 10 kwietnia - 23 kwietnia 2013, Dom Aukcyjny Desa Unicum, Warszawa [...].
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 2013.
Opis fizyczny: 46, [2] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 2013
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Europa - 19-20 w
ISBN: 978-83-63230-42-5
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19249 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (129 ; 2010 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 129 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 25. Februar 2010 im Hotel Nikko, Düsseldorf.
Wariant tytułu: Münzen, Medaillen, Banknoten
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010.
Opis fizyczny: 134 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf) - aukcje - 2010
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 16-21 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Europa
Temat: Zegary i zegarki - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20284
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20170 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20289
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20085 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20141 (1 egz.)