Ksi─ů┼╝ka
Rze┼║ba polska
22 results Filter
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17373 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (128 ; 2009 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 128 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 5. November 2009 im Hotel Nikko, Düsseldorf.
Wariant tytułu: Münzen, Medaillen, Banknoten
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2009.
Opis fizyczny: 128 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf) - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-21 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20428
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27957 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27960 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20289
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27959 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20028
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (131 ; 2010 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 131 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 19.-20. Oktober 2010.
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010.
Opis fizyczny: 174 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf) - aukcje - 2010
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 13-21 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Niemcy - 19-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Płacidła - aukcje - 11-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 1-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - 18-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20394
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (187 ; 2019 ; Warszawa)
Tytuł: Dom Aukcyjny Ostoya : sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna : 187 aukcja, 16 listopada 2019 r., godz. 17 : Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...], Warszawa : wystawa przedaukcyjna od 9 listopada do 16 listopada [...] w salonie aukcyjnym D. A. Ostoya [...] / [autorzy katalogu: Tomasz Lewicki, Mikołaj Przesmycki oraz zespół DA Ostoya].
Wariant tytułu: 187 aukcja
Wariant tytułu: Ostoya 187 aukcja
Adres wydawniczy: Warszawa : Dom Aukcyjny Ostoya Roman Jacenty Przesmycki, 2019.
Opis fizyczny: [149] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Ostoya (Warszawa) - aukcje - 2019
Temat: Dokumenty - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Grafika europejska - aukcje - 19-20 w
Temat: Grafika polska - aukcje - 19-20 w
Temat: Ksi─ů┼╝ka - aukcje - 18-20 w
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 17-21 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Rysunek europejski - aukcje - 19 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 18-20 w
Temat: Rze┼║ba polska - aukcje - 20 w
Temat: Sztuka Azji - aukcje - 18-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - 20 w
Hasło dodatkowe: Lewicki, Tomasz.
Hasło dodatkowe: Przesmycki, Mikołaj.
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Ostoya
ISBN: 978-83-63619-75-6
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 24716 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)