2 wyniki Filtruj
Autor: Leu Numismatik Auktion (87 ; 2003 ; Zürich)
Tytuł: Roman gold coins : from the collection of a perfectionist : Hotel Savoy-Baur en Ville, May 6, 2003.
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, 2003.
Opis fizyczny: 98 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Leu Numismatik Zurych - aukcje - 2003
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12456
Autor: LHS Numismatics Auction (97 ; 2006 ; Zürich)
Tytuł: Roman and Byzantine : Auction LHS 97 : May 10, 2006 - Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Adres wydawniczy: Zürich : LHS Numismatics, cop. 2006.
Opis fizyczny: 103 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Wstęp równol. ang., niem.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: LHS Numismatics Zurych - aukcje - 2006
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 13-15 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 13-15 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 1 w. p.n.e.-15 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14113