Kobieta
Other collections
CD
Tytuł: 45 Aukcja Vickreya "Kobieta w sztuce" [Dokument elektroniczny] : 27 lipca 2005 r. o godzinie 19.00 [...], wystawa przedaukcyjna 6-27 lipca 2005 r. [...], Galeria Domu Aukcyjnego Rempex.
Wariant tytułu: Czterdziesta piąta Aukcja Vickreya "Kobieta w sztuce"
Cechy pliku: Dane tekstowe, dane graficzne.
Adres wydawniczy: Warszawa : Dom Aukcyjny Rempex, 2005.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm.
Uwaga: Tyt. z ekranu tytułowego.
Uwaga: Katalog dostępny także na stronie www Domu Aukcyjnego Rempex.
Uwaga: Wymagania systemowe: [Komputer PC z napędem CD-ROM].
Uwaga: Tryb dostępu: www.rempex.pl.
Temat: Aukcja sztuki - Polska - 21 w. - dokument elektroniczny
Temat: Sztuka polska - tematyka - aukcje - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Kobieta - w sztuce polskiej - wystawy - 18-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Sztuka polska - tematyka - wystawy - 18-20 w. - dokument elektroniczny
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 19 (1 egz.)