Pikul Michał
┼╗ywolewski Maciej
Lenczewski Tomasz (1960- )
Partyka Jan Stanisław (1954?-2015)
Szcz─Ösny Piotr
Aukcja ksi─Ögarska
Ksi─ů┼╝ka
Bernard Quaritch (Londyn)
Literatura
Amsler & Ruthardt (Berlin)
Bismarck, Otto von
C. G. Boerner (Lipsk)
Ceramika artystyczna
Claass Otto Hermann
Grafika francuska
Grafika holenderska
Heilbronner Kunst- und Auktionshaus J├╝rgen Fischer (Heilbronn)
Pomianowski, Jerzy
Rembrandt, Harmenszoon van Rijn
Richter M. (1940-)
Rosenberg Julius
Rze┼║ba niemiecka
R─Ökopisy iluminowane europejskie
Sport
10 results Filter
Autor: Bernard Quaritch Catalogue (203 ; 1900 ; London)
Tytuł: A catalogue of rare and valuable books : offered for sale by Bernard Quaritch [...] : London, December 1900.
Wariant tytułu: catalogue of choise and valuable books comprising works on the fine arts, numismata, transactions of learned societies and miscellaneous recent purchases
Adres wydawniczy: London : Bernard Quaritch, 1900 (London : G. Norman and Son).
Opis fizyczny: 112 s. ; 25 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "A catalogue of choise and valuable books comprising works on the fine arts, numismata, transactions of learned societies and miscellaneous recent purchases".
Temat: Bernard Quaritch (Londyn) - aukcje - 1900
Temat: Aukcja ksi─Ögarska - Wielka Brytania
Temat: Ksi─ů┼╝ka - aukcje
Temat: Sztuka - historia - wydawnictwa - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 695 s.z. (1 egz.)
Autor: Bernard Quaritch Catalogue (190 ; 1899 ; London)
Tytuł: A catalogue of rare and valuable books : offered for sale by Bernard Quaritch [...] : London, July 1899.
Wariant tytułu: catalogue of superbly illuminated and decorated medieval manuscript, rare and valuable books relating to the fine arts, sports and general literature
Adres wydawniczy: London : Bernard Quaritch, 1899 (London : G. Norman and Son).
Opis fizyczny: 56 s. ; 25 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "A catalogue of superbly illuminated and decorated medieval manuscript, rare and valuable books relating to the fine arts, sports and general literature".
Temat: Bernard Quaritch (Londyn) - aukcje - 1899
Temat: Ksi─ů┼╝ka - aukcje
Temat: Literatura - wydawnictwa - aukcje
Temat: R─Ökopisy iluminowane europejskie - aukcje - 10-15 w
Temat: Sport - wydawnictwa - aukcje
Temat: Sztuka - wydawnictwa - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 694 s.z. (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17329 (1 egz.)
Autor: Amsler & Ruthardt. Kunstantiquariat Auction (63 ; 1901 ; Berlin)
Tytu┼é: Katalog werthvoller graphischer Originalarbeiten neuer, meist lebender K├╝nstler : darunter zahlreiche Arbeiten von Max Klinger, Felicien Rops, William Unger aus dem Besitz s├╝ddeutschen Kunstfreundes, ferner Handzeichnungen und Aquarelle ber├╝hmter alter und neuer Meister aus dem Besitz des Herrn Otto Herrmann Claass in K├Ânigsberg, sowie sch├Âner und seltener Prachtwerke ├╝ber Kunst und Kunstgewerbe, darunter ein vorz├╝glicher Exemplar von G. K. Naglers K├╝nstlerlexikon : Versteigerung zu Berlin, Dienstag den 14. und Mittwoch den 15. Mai [...].
Wariant tytułu: Originalradirungen, Originalithographien, Aquarelle und Handzeichnungen moderner Künstler, Handzeichnungen berühmetr alter Meister, Prachtwerke über Kunst und Kunstgewerbe
Wariant tytułu: Katalog wertvoller graphischer Originalarbeiten neuer, meist lebender Künstler
Wariant tytułu: Originalradierungen, Originalithographien, Aquarelle und Handzeichnungen moderner Künstler, Handzeichnungen berühmetr alter Meister, Prachtwerke über Kunst und Kunstgewerbe
Adres wydawniczy: Berlin : Amsler & Ruthardt. Kunstantiquariat, 1901 (Berlin : Julius Sittenfeld).
Opis fizyczny: [2], 43, [1] s., [6] k. tabl. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "Originalradirungen, Originalithographien, Aquarelle und Handzeichnungen moderner Künstler, Handzeichnungen berühmetr alter Meister, Prachtwerke über Kunst und Kunstgewerbe".
Temat: Claass Otto Hermann - zbiory
Temat: Amsler & Ruthardt (Berlin) - aukcje - 1901
Temat: Grafika europejska - aukcje - 15-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 150 s.z. (1 egz.)
Autor: C. G. Boerner Leipziger Kunst-Auction (69 ; 1901 ; Leipzig)
Tytu┼é: Katalog der hinterlassenen Kunst-Sammlung des Herrn Julius Rosenberg in Kopenhagen : hervorragende Werke des Rembrandt und Ostade, alte Niederl├Ąnder, Radierungen und Handzeichnungen, Handb├╝cher : Versteigerung zu Leipzig, Mittwoch, den 1. Mai 1901 und folgende Tage [...] durch die Kunsthandlung von C. G. Boerner [...].
Wariant tytułu: Sammlung Julius Rosenberg, Kopenhagen
Adres wydawniczy: Leipzig : C. G. Boerner, 1901 (Leipzig : W. Drugulin).
Opis fizyczny: [4] 44 s. : il. ; 24 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "Sammlung Julius Rosenberg, Kopenhagen".
Temat: Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669) - aukcje
Temat: Rosenberg Julius - zbiory
Temat: C. G. Boerner (Lipsk) - aukcje - 1901
Temat: Grafika holenderska - aukcje - 17 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 902 s.z. (1 egz.)
Autor: Galeria Nautilus (Krak├│w). Aukcja (51 ; 2017 ; Krak├│w)
Tytuł: Aukcja nr 51 : aukcja sobota, 11 III 2017, godzina 12:00 : Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny [...] Kraków : wystawa przedaukcyjna 6-10 III 2017 / [opracowanie: Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski, Agnieszka Mazoń, Michał Pikul].
Wariant tytułu: Aukcja 51 : malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, varia : Kraków, 11 marca 2017
Adres wydawniczy: Krak├│w : Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, cop. 2017.
Opis fizyczny: 52, [3] s. : il. (gł. kolor.) ; 28 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy niekt├│rych notach. Indeks.
Temat: Pomianowski Jerzy (1921-2016) - zbiory - aukcje - 19-20 w
Temat: Salon Antykwaryczny "Nautilus" - aukcje - 2017
Temat: Grafika polska - aukcje - 18-20 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 20-21 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 20 w
Temat: Wydawnictwa - aukcje - Francja - 19-20 w
Temat: Wydawnictwa - aukcje - Polska - 17-20 w
Hasło dodatkowe: Maksymiuk, Michał.
Hasło dodatkowe: Marcinek, Roman (1962- ).
Hasło dodatkowe: Mazoń, Agnieszka.
Hasło dodatkowe: Pikul, Michał.
Hasło dodatkowe: Żywolewski, Maciej.
Hasło dodatkowe: Galeria Nautilus (Kraków)
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22722 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 23967 (1 egz.)
Autor: Tietjen+Co. Auktion (82 ; 1999 ; Hamburg)
Tytu┼é: M├╝nzen und Medaillen, numismatische Literatur : 82. Auktion : 20. Dezember 1999 [in Hamburg, Hotel Europ├Ąischer Hof "Europazimmer"].
Wariant tytułu: Auktion 82
Adres wydawniczy: Hamburg : Tietjen+Co, 1999.
Opis fizyczny: 112, [3] s., [61] s. tabl. ; 25 cm.
Uwaga: Opis wg okł., tyt. na s. tyt.: "Auktion 82".
Temat: Tietjen+Co - aukcje - 1999
Temat: Banknoty - aukcje
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 18-20 w
Temat: Sztuka - aukcje
Hasło dodatkowe: Tietjen+Co
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25314 (1 egz.)
Autor: Galeria Nautilus (Krak├│w). Aukcja (52 ; 2017 ; Krak├│w)
Tytuł: 52. Aukcja Dzieł Sztuki : przewodnik po aukcji : malarstwo, rysunek, grafika, wydawnictwa i monografie artystyczne : Kraków, sobota, 10 czerwca 2017, godz. 12.00 / [opracowanie: Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski, Agnieszka Mazoń, Michał Pikul].
Wariant tytu┼éu: Pi─Ö─çdziesi─ůta druga Aukcja Dzie┼é Sztuki
Opis fizyczny: 22 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy niekt├│rych notach.
Temat: Grafika francuska - aukcje - 19-20 w
Temat: Grafika polska - aukcje - 19-20 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 20 w
Temat: Wydawnictwa - aukcje - 20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22625 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15068