Zubrzycki, Jan Sas
6 results Filter
Autor: Salon Antykwaryczny "Nautilus". Aukcja (13 ; 2006 ; Kraków)
Tytuł: Aukcja nr 13 : malarstwo, grafika : wystawa przedaukcyjna: 8 II - 11 II 2006, Salon Antykwaryczny Nautilus [...] : aukcja: sobota, 11 II 2006, godz. 12,00, Salon Antykwaryczny Nautilus [...], Kraków / [oprac. Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski].
Adres wydawniczy: Kraków : Salon Antykwaryczny Nautilus, cop. 2006.
Opis fizyczny: 46 s. : il. (gł. kolor.) ; 22 cm.
Temat: Salon Antykwaryczny "Nautilus" - aukcje - 2006
Temat: Grafika europejska - aukcje - 15-21 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Maksymiuk, Michał.
Hasło dodatkowe: Marcinek, Roman (1962- ).
Hasło dodatkowe: Żywolewski, Maciej.
Hasło dodatkowe: Salon Antykwaryczny "Nautilus"
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 20947 (1 egz.)
Autor: Salon Antykwaryczny "Nautilus". Aukcja (15 ; 2006 ; Kraków)
Tytuł: Aukcja nr 15 : grafika, malarstwo, rysunek : wystawa przedaukcyjna - 8 XII - 16 XII 2006, Salon Antykwaryczny Nautilus, [...] Kraków, aukcja - sobota, 16 XII 2006, godz. 12.00, Restauracja "Miód i Wino", [...] Kraków / [oprac. Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski].
Opis fizyczny: 22, [1] s. : il. (gł. kolor.) ; 15 cm.
Temat: Grafika europejska - aukcje - 16-21 w
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 20 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. I 8501 (1 egz.)
Tytuł: Aukcja nr 15 : grafika, malarstwo, rysunek : wystawa przedaukcyjna: 8 XII - 16 XII 2006, Salon Antykwaryczny Nautilus [...], Kraków : aukcja: [...] 16 XII 2006, godz. 12,00, Restauracja "Miód i Wino" [...] / [oprac. Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski].
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. I 8461 (1 egz.)
Autor: Salon Antykwaryczny "Nautilus". Aukcja (14 ; 2006 ; Kraków)
Tytuł: Aukcja nr 14 : grafika, rysunek, akwarela, fotografia : wystawa przedaukcyjna: 8 VI - 10 VI 2006 - Salon Antykwaryczny Nautilus, Kraków [...], aukcja: sobota, 10 VI 2006, godz. 14,00 - Salon Antykwaryczny Nautilus, Kraków [...] / [oprac. Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski].
Opis fizyczny: 47, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 21 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy notach katalogowych.
Temat: Zubrzycki Jan Sas (1860-1935) - zbiory
Temat: Fotografia polska - aukcje - 19-20 w
Temat: Grafika europejska - aukcje - 19-21 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 21268 (1 egz.)
Other collections
CD
Tytuł: Aukcja nr 15 : grafika, malarstwo, rysunek, gwasz : wystawa przedaukcyjna 8 XII - 16 XII 2006, Salon Antykwaryczny Nautilus [...], aukcja: sobota, 16 XII 2006, godz. 12.00 / [oprac. Michał Maksymiuk, Roman Marcinek, Maciej Żywolewski ; skład, zdj.: Maciej Żywolewski].
Cechy pliku: Dane tekstowe.
Adres wydawniczy: Kraków : Salon Antykwaryczny Nautilus, 2006.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm.
Uwaga: Katalog dostępny w wersji drukowanej oraz na stronie www.antique.com.pl.
Uwaga: [Wymagania systemowe: czytnik CD, Adobe Acrobat Reader].
Temat: Salon Antykwaryczny "Nautilus" - aukcje - 2006 - dokument elektroniczny
Temat: Grafika europejska - aukcje - 16-21 w. - dokument elektroniczny
Temat: Malarstwo polskie - aukcje - 19-20 w. - dokument elektroniczny
Temat: Rysunek polski - aukcje - 19-20 w. - dokument elektroniczny
Gatunek, rodzaj, forma: Dokumenty elektroniczne
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 109 (1 egz.)
Other collections
CD
Cechy pliku: Dane tekstowe.
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 108 (1 egz.)