wypożyczone
Kalina Aleksandra
Jelec
Robert E. Haynes (San Francisco)
Napoleon I (cesarz Francuzów ; 1769-1821)
Bismarck, Otto von (1815-1898)
Buhrig, H.
Finn, Hans-O. (1921-1999)
Karl W. Hiersemann (Lipsk)
Kobieta
Richter M. (1940-)
Rzeźba niemiecka
Szkolnictwo wyższe
12 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 25639 (1 egz.)
Fine Japanese tsuba, fittings, woodblock prints, netsuke, inro and books on swords and tsuba
Tyt. okł.: Fine Japanese tsuba, fittings, woodblock prints, netsuke, inro and books on swords and tsuba. - Zdubl. s. 103-104.
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. III 18959 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20174 (1 egz.)
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. III 18963 (1 egz.)
Important signed Shoami tsuba, collection of fine menuki, kozuka and fuchi-kashira, iteresting and important 19th and 20th century woodblock prints and books
Tyt. okł.: Important signed Shoami tsuba, collection of fine menuki, kozuka and fuchi-kashira, iteresting and important 19th and 20th century woodblock prints and books.
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. III 18962 (1 egz.)
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. III 18960 (1 egz.)
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. III 18957 (1 egz.)
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. III 18964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15068 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24894 (1 egz.)