Sztuka staro┼╝ytna
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Sztuka indiańska
30 results Filter
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (219 ; 2002 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 219 am 20. und 21. Februar 2002.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2002.
Opis fizyczny: 44 s., [2], 34 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Monachium - aukcje - 2002
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 12 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 6 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 6 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 15 w
Temat: Sztuka staro┼╝ytna - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19815
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (216 ; 2001 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken, praekolumbische Kunst : Auktion 216 am 26. und 27. September 2001.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2001.
Opis fizyczny: 59, [1] s., [2], 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Monachium - aukcje - 2001
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 13 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 12 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 16 w
Temat: Sztuka indiańska - aukcje - do 16 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19813
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20004
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20086 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20119 (1 egz.)