Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Peck Robert
Reece R. W.
Znaczki pocztowe chińskie
51 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20006
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (60 ; 2011 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 60 : [08./09. Dezember 2011] in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...].
Wariant tytułu: China III : 60. Auktion
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2011.
Opis fizyczny: 223 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und R├╝cklosliste 60., 61. und 62. Auktion : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2011
Temat: Banknoty chińskie - aukcje - 20 w
Temat: Medale chińskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Monety chińskie - aukcje - do 21 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Chiny - 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne chińskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Znaczki pocztowe chińskie - aukcje - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19438 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20007
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Autor: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Versteigerung (1779 ; 1917 ; Berlin)
Tytuł: Münzen, Medaillen, Plaketten und antike Kleinkunst aus verschiedenem Besitz : Ausstellung: Sonntag, den 1. April bis Montag, den 2. April 1917 [...], Versteigerung: Dienstag, den 3. April bis Mittwoch, den 4. April 1917 [...].
Adres wydawniczy: Berlin : Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 1917 (Berlin : A. Seydel & Cie).
Opis fizyczny: 35, [1] s., [1] k. tabl. ; 29 cm.
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin) - aukcje - 1917
Temat: Monety - aukcje - 5-19 w
Temat: Plakiety - aukcje - 15-17 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 2 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin)
Hasło dodatkowe: A. Seydel & Cie
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14778
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (200 ; 1998 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 200 am 23. September 1998.
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen, Antiken
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 1998.
Opis fizyczny: 106, [2] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 1998
Temat: Banknoty - aukcje - Norwegia - 17 w
Temat: Medale - aukcje - 15-19 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-19 w
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-8 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20086 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27963 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20283 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20167 (1 egz.)