Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Peck, Robert
Reece, R. W.
Znaczki pocztowe chińskie
51 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27961 sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14778 sygn. III 14778 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20378 sygn. III 20378 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20430 sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20086 sygn. III 20086 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27963 sygn. II 27963 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20045 sygn. III 20045 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20006 sygn. III 20006 (1 egz.)
Auktion 142 : 9.-10. Januar 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 256 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Münzen
Tyt. grzbietowy: Kelten - Röm. Rep. Papius Denare - Slg. Braunschweig - Danzig - Reichsgold - Preussen - berliner Medailleure - Stadtansichten
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20168 sygn. III 20168 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27958 sygn. II 27958 (1 egz.)
Auktion 143 : 16.-17. April 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 220 s. : il. kolor. ; 30 cm + Register : [4] s. ; 29 cm.
Tyt. okł.: Münzen, Papiergeld
Tyt. grzbietowy: Antike: Baktrien, Axum - Literatur - Belgien - Frankreich - 19. Jh. Halbgulden - Reichsmünzen - Freimaurer Bijous
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20167 sygn. III 20167 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20024 sygn. III 20024 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27957 sygn. II 27957 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27964 sygn. II 27964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20046 sygn. III 20046 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20293 sygn. III 20293 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20022 sygn. III 20022 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20084 sygn. III 20084 (1 egz.)