Bandli
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hôtel Drouot (Paryż)
Kay Arthur
Sztuka indiańska
Znaczki pocztowe chińskie
45 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19814 sygn. III 19814 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19810 sygn. III 19810 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 142 s.z. sygn. III 142 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 3855 sygn. Kat. 3855 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14995 sygn. III 14995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20126 sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27799 sygn. II 27799 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20125 sygn. III 20125 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20006 sygn. III 20006 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 268 s.z. sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20283 sygn. III 20283 (1 egz.)
Tyt. okł.: Traianus in nummis
Tyt. grzbietowy: Traianus in nummis - antike Objekte - Sammlung Kirchenstaat - Kunstmedaillen 20. Jh.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20119 sygn. III 20119 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19806 sygn. III 19806 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20142 sygn. III 20142 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19438 sygn. III 19438 (1 egz.)
Tyt. okł.: Varia
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20120 sygn. III 20120 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27961 sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27963 sygn. II 27963 (1 egz.)