Sztuka staro┼╝ytna
Bandli
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
H├┤tel Drouot (Pary┼╝)
Kay Arthur
Sztuka indiańska
Znaczki pocztowe chińskie
45 results Filter
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (210 ; 2000 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 210 am 20. und 21. September 2000.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2000.
Opis fizyczny: 46, [2] s., 36 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2000
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 19 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 19 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 15 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 19 w
Temat: Sztuka staro┼╝ytna - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19814
Autor: H├┤tel Drouot Vente (1913 ; Paris)
Tytu┼é: Catalogue de l'importante collection de M. Arthur Kay de Glasgow : laques du Japon des XVIIe, XVIIIe et XIXe si├Ęcle - ├ęcritoires, inros, laques divers, peignes, pochettes ├á tabac, netsuke - poignards, bronzes chinois des ├ępoques Tang, Han, Chow, Sung, Yuan, Ming, etc., bronzes japonais de Semin, To-un, etc., gardes de sabres - Kozuka, Fuchi-Kashira, peintures et dessins : [...] la vente aura lieu ├á Paris, H├┤tel Drouot, salle No 8, du [...] 20 novembre [...] au [...] 26 novembre 1
Wariant tytułu: Collection de M. Arthur Kay F. S. A. (London et Edinburgh)
Adres wydawniczy: [Paris : H├┤tel Drouot], 1913 (├ëvreux : Ch. H├ęrissey, Paul H├ęrissey).
Opis fizyczny: 174, [17] s., [16] k. tabl. : il. ; 33 cm.
Uwaga: Tyt. na okł. i s. przedtyt.: "Collection de M. Arthur Kay F. S. A. (London et Edinburgh)".
Temat: Kay Arthur - zbiory
Temat: H├┤tel Drouot (Pary┼╝) - aukcje - 1913
Temat: Rzemiosło artystyczne japońskie - aukcje - do 19 w
Temat: Sztuka japońska - aukcje - do 19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 3855 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19810
Autor: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Versteigerung (1956 ; 1926 ; Berlin)
Tytu┼é: Nachlass Bandli, Hamburg : Porzellansammlung, M├Âbel, Kleinkunst (Nr. 1-256), Antiquit├Ąten, Skulpturen, Gem├Ąlde alter Meister aus verschiedenem Besitz, M├Âbel, Silber, Bronzen, Kleinkunst, Porzellan (Geschirr und Figuren), Fayencen, Plastik des Mittelalters und der Renaissance in Stein, Holz, Terrakotta und Bronze (Nr. 257-708) : Ausstellung - [...] 17. bis 19. April 1926 von 10 bis 2 Uhr : Versteigerung - [...] 21. April 1926 von 10 Uhr ab.
Wariant tytułu: Porzellansammlung
Adres wydawniczy: Berlin : Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 1926 (Berlin : A. Seydel et Cie : Stern & Schiele).
Opis fizyczny: 55, [1] s., 18 k. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Ilustracje wykonane przez firm─Ö Stern & Schiele w Berlinie.
Temat: Bandli - zbiory
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin) - aukcje - 1926
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 13-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 142 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20006
Autor: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Versteigerung (1779 ; 1917 ; Berlin)
Tytuł: Münzen, Medaillen, Plaketten und antike Kleinkunst aus verschiedenem Besitz : Ausstellung: Sonntag, den 1. April bis Montag, den 2. April 1917 [...], Versteigerung: Dienstag, den 3. April bis Mittwoch, den 4. April 1917 [...].
Adres wydawniczy: Berlin : Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 1917 (Berlin : A. Seydel & Cie).
Opis fizyczny: 35, [1] s., [1] k. tabl. ; 29 cm.
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin) - aukcje - 1917
Temat: Monety - aukcje - 5-19 w
Temat: Plakiety - aukcje - 15-17 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 2 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin)
Hasło dodatkowe: A. Seydel & Cie
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (200 ; 1998 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 200 am 23. September 1998.
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen, Antiken
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 1998.
Opis fizyczny: 106, [2] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 1998
Temat: Banknoty - aukcje - Norwegia - 17 w
Temat: Medale - aukcje - 15-19 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-19 w
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-8 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (60 ; 2011 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 60 : [08./09. Dezember 2011] in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...].
Wariant tytułu: China III : 60. Auktion
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2011.
Opis fizyczny: 223 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und R├╝cklosliste 60., 61. und 62. Auktion : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2011
Temat: Banknoty chińskie - aukcje - 20 w
Temat: Medale chińskie - aukcje - 19-21 w
Temat: Monety chińskie - aukcje - do 21 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Chiny - 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne chińskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Znaczki pocztowe chińskie - aukcje - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19438 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20007
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27963 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20125 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27964 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27962 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)